Rzeczywistość mamy,  Strona Główna,  W domowym zaciszu

Prezent dla babci?

Uwielbiam robić prezenty. Nieważne czy to prezent dla dzieci, męża czy kogoś innego. Zawsze staram się, by prezent był praktyczny, pożyteczny i od serca jednocześnie. Czasem jest to trudne, ale warto włożyć trochę trudu, by na twarzy naszych najbliższych wywołać uśmiech. O ile nie brakuje mi pomysłów na prezenty dla dzieci czy męża, tak z pomysłem na prezent dla babci zawsze mam mały kłopot. Cóż można podarować kochanej staruszce, która tak naprawdę posiada już wszystko i niewiele rzeczy potrzebuje. Kolejną koszulę nocną czy ciepłe skarpety? Słodkie czekoladki? Nie, przecież cukrzyca… Paczkę dobrej kawy? A nadciśnienie? Jeśli babcia ma jakieś pasje, na przykład robi na drutach czy na szydełku, można pokusić się o nowy zestaw wełny czy kolorowego kordonku. Jednak na Święta warto dać coś naprawdę od serca…

Przedstawiam Wam książkę inną niż wszystkie dostępne na rynku. Książkę, która będzie prezentem dla Waszej babci i dla Was zarazem. Książkę, która wywoła fale wspomnień, wiele uśmiechów i łez wzruszenia. Książkę, która pozwoli wam przeżyć historię na nowo, ale przede wszystkim spędzić rodzinnie zimowe wieczory.

O czym mowa?

O Książce do przechowywania wspomnień „Opowiedz mi Babciu”

prezent dla babci

Książka „Opowiedz mi Babciu” to wyjątkowy prezent dla każdej Babci. To okazja do podróży w przeszłość, do czasów tak odległych, a jednak tak bliskich sercu naszej Babci. To szansa na to, że zatrzymamy się na chwilę, zwolnimy i wspólnie z naszą Babcią damy ponieść się wspomnieniom.

Książka zawiera mnóstwo pytań, które pobudzają naszą ciekawość do tego stopnia, iż chciałoby się znać odpowiedź na nie wszystkie od razu. Dzięki odpowiedziom na pytania Babcia ma możliwość przeżyć wiele chwil na nowo. To wyjątkowa podróż od dzieciństwa naszej Babci, aż po chwilę obecną. To także wyjątkowy dar, z którego przyszłe pokolenia będą czerpać wiedzę o swoich korzeniach.

prezent dla babci

prezent dla babci

prezent dla babci

Książkę „Opowiedz mi Babciu” Babcia może wypełnić sama lub możemy wspólnie spróbować spisać wspomnienia naszej Babci. Pamiętnik posiada wiele rysunków i fotografii, które pomogą nam poczuć klimat czasów, w których żyła nasza Babcia. Ciekawym rozwiązaniem jest pozostawienie w książce wielu miejsc na nasze własne fotografie. Książka ma format 25×30 cm, twardą okładkę, gruby papier i solidną oprawę, co zapewni wysoką trwałość, łatwość dokonywania wpisów oraz przyjemność lektury w przyszłości.

Jakie pytania znajdziemy w książce?

Oto kilka przykładowych, które mnie szczególnie urzekły:

,,Czy pamiętasz jakąś historię, którą opowiedziała Ci Twoja mama ze swojego dzieciństwa? Opisz ją, proszę! Dlaczego zapamiętałaś akurat tę historię?”

,,Czego ważnego albo bardzo pożytecznego nauczył Cię Twój tata?”

,,Co znajdowało się wokół domu, w którym mieszkaliście, gdy byłaś mała? Co najlepiej pamiętasz z jego najbliższego otoczenia?”

To tylko kilka. Więcej pytań znajdziecie TU, gdzie pokazanych jest kilka przykładowych stron z książki.

prezent dla babci

prezent dla babci

prezent dla babci

prezent dla babci

Wypełniona książka będzie cennym skarbem dla całej rodziny, ale także skarbnicą wiedzy o Babci, jej mężu, rodzicach oraz dziadkach. Książka posiada 130 stron, których wypełnienie zajmie sporo czasu. Jednak warto! Za jakiś czas pokaże Wam efekty naszej wspólnej przygody.

Jeśli podoba Wam się książka „Opowiedz mi Babciu” zapraszam Was serdecznie na stronę http://moidziadkowie.pl/, gdzie znajdziecie także propozycję dla Waszych Dziadków. Oni także zasługują na spisanie ich wspomnień!

prezent dla babci

prezent dla babci

prezent dla babci

Książki „Opowiedz mi Babciu” i „Opowiedz mi Dziadku” idealnie sprawdzą się jako prezent pod choinkę, na urodziny, ale także będą idealnym prezentem dla babci i dziadka z okazji zbliżających się ich świąt: Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Tylko teraz wyjątkowa promocja, dlatego zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z ofertą 🙂

 

 

Artykuł powstał w ramach współpracy z portalem moidziadkowie.pl