Strona Główna,  W domowym zaciszu

Prezent na święta

Co prawda do Świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze sporo czasu, jednak już teraz warto zastanowić się, jaki prezent na święta uszczęśliwiłby naszych bliskich. Przemawia za tym faktem wiele rzeczy. Chcecie poznać szczegóły?

Podstawowa kwestia to finanse. Tu argumentów za tym, by właśnie już w listopadzie pomyśleć  nad prezentem na święta jest wiele. Przede wszystkim oszczędność. Ceny zabawek czy innych rzeczy potencjalnie wybieranych na prezent w listopadzie są o wiele niższe niż ceny tych samych przedmiotów w grudniu. Choć najwięcej zaoszczędzimy kupując prezenty w okresie poświątecznym. Wtedy ceny gwałtownie spadają. W styczniu warto kupić ozdoby świąteczne na przyszły rok, lampki, węże świetlne, a nawet kartki świąteczne czy papier do pakowania prezentów. Gdy mamy pomysł na prezent warto sprawdzić, jak wygląda cenowo sytuacja w sklepach internetowych. Nierzadko można dużo zaoszczędzić, gdyż w sklepach internetowych ceny są częściej niższe. Ponadto rozkładamy w ten sposób wydatki w czasie.

Chcesz zaoszczędzić na świętach? Pomyśl o tym już dziś!

1654

Drugą kwestią jest oryginalność, wyjątkowość, a przede wszystkim trafność wyboru. Chyba każdy z nas wie jak to jest, gdy czas nas goni, a pomysłu na prezent brak. Na ostatnią chwilę kupuje się wtedy najczęściej coś, do czego nie jesteśmy do końca przekonani. Jednak coś kupić trzeba. Zastanawiając się wcześniej jaki prezent na święta podarować bliskim, mamy szansę poszukać czegoś wyjątkowego. Mamy przede wszystkim czas, by pomysł ten zamówić, zakupić czy nawet wykonać samemu. Zresztą grudzień to nie tylko Święta Bożego Narodzenia, to także Mikołajki. O ile pod choinką zazwyczaj znajdujemy prezenty bardziej w formie namacalnej, na Mikołajki możemy zafundować rodzinie coś innego. Szukając inspiracji jaki prezent na święta przygotować dla dzieci i męża, znalazłam świetną stronę (click link). Dało mi to dużo do myślenia, ale przede wszystkim ułatwiło poszukiwanie prezentu, który nie wyląduje za kilka miesięcy w kącie, lecz będzie przeżyciem na na długie lata. Mikołajki to przecież idealna okazja by zaskoczyć naszych najbliższych i spełnić ich marzenia oraz zagwarantować wspomnienia na długie zimowe wieczory.

Nie zwlekaj z wymyśleniem pomysłu. Działaj już dziś!

1652

Dlatego ja już na początku listopada tworzę listę prezentów dla mojej rodziny. Przeszukuje sklepy internetowe, dokonuje porównań cen, do świąt jeszcze daleko – zdążę wybrać najlepszą ofertę. Dostępność towaru jest też teraz maksymalna, dostępne są wszystkie kolory czy rozmiary, jeśli planujemy podarować komuś jakieś ubranie. Wbrew pozorom do świąt pozostało już naprawdę niewiele czasu 😉

 

 

Artykuł powstał w ramach współpracy z Katalog Marzeń