Współpraca

Dzień dobry

 

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą ze mną bardzo mnie to cieszy. Poniżej przedstawiam formy współpracy, które preferuje. Aczkolwiek jestem otwarta na Państwa propozycje.

Interesuje mnie przede wszystkim długofalowa współpraca, jednakże nie wykluczam pojedynczych akcji.

  • Z chęcią przygotuję dla Państwa artykuł sponsorowany. Posty powstałe w wyniku współpracy traktuję tak samo, jak pozostałe wpisy. Przykładam się do tego, by były wysokiej jakości oraz promuje w Social Mediach. Mogą być Państwo pewni, że wpisy powstałe w wyniku współpracy nie znikną po czasie.
  • Zainteresowana jestem także zamieszczeniem baneru w panelu bocznym, jednakże reklama musi być powiązana z tematyką bloga. Szczególnie interesuje mnie długoterminowe wyświetlanie reklamy w rozliczeniu Flat Fee (FF).
  • Jeśli posiadają Państwo ciekawy produkt z chęcią go przetestuję i napiszę rzetelną recenzję na blogu. Muszą być jednak Państwo świadomi tego, że recenzja będzie szczera i uczciwa wobec moich Czytelników. Jeśli coś mi się nie spodoba – napiszę o tym.
  • Jeśli interesuje Państwa organizacja konkursu na łamach mojego bloga, serdecznie zapraszam. Do tej pory zorganizowałam dwa konkursy charytatywne. Za każdym razem szczególną uwagę skupiam na aspektach prawnych, każdy konkurs posiada regulamin i jest zgodny z polskim prawem.

Cały czas się rozwijam, kształcę, poszerzam swoje horyzonty. Jestem otwarta na nowe projekty oraz Państwa pomysły. Zapraszam do kontaktu:

kontakt@sebucja .pl

Z poważaniem

Sylwia Wośkowiak-Kierepka

Formularz kontaktowy