transport dużych przesyłek
Rzeczywistość mamy,  Strona Główna,  W domowym zaciszu

Kiedy duży rozmiar stanowi problem…

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Zobaczyłaś go i już wiedziałaś, że musi być Twój. Myślałaś o nim w pracy, na zakupach, w drodze do domu, podczas gotowania, sprzątania i tuż przed snem. Marzyłaś o nim codziennie, snując wielkie plany, jak to będzie, gdy będziecie razem. Nigdy nie pomyślałaś jednak, że jego duży rozmiar stanowić będzie tak wielki problem…

Zaczęłaś rozważasz wszelkie możliwe rozwiązania, ale żadne z pomysłów nie było na tyle dobre, na tyle bezpieczne i na tyle tanie, byś mogła zaryzykować. Wujek Tadzio mógłby Wam pomóc, ale nie powierzyłabyś w jego ręce takiego skarbu. Już oczami wyobraźni widziałaś, jak na jego przyczepce tłuką się 100-letnie witraże Twojego ukochanego kredensu po babuni. Sąsiad oferował swoją pomoc, ale za kwotę, za którą mogłabyś przewieźć całą fabrykę mebli. Mąż z kolei unikał tematu, jak tylko mógł, wiedząc, że kurier nie przyjmie tak dużej gabarytowo przesyłki, a sam nie podoła wyzwaniu.

Kiedy duży rozmiar stanowi problem – transport dużych przesyłek

I stało się – musisz podjąć decyzję, czy zrezygnować z pięknego kredensu po ukochanej osobie, czy jakimś cudem przetransportować duży, ciężki i przy tym bardzo delikatny mebel do swojego mieszkania. Co zrobisz? Nie wiem, ale wiem jak rozwiązać Twój problem…

W swoim życiu kilka razy stanęłam przed wyzwaniem jak nadać nietypowe przesyłki. W żaden sposób nie można było nadać ich pocztą czy kurierem, gdyż przekraczały zawsze któryś z rozmiarów. Najczęściej były za duże lub za długie. Najtrudniej było nam wysłać chłodziarko-zamrażalkę, która nam się popsuła, ale ktoś ją od nas odkupił na części zamienne. To nie lada kłopot, kiedy chce się przesłać tak dużą przesyłkę na drugi koniec Polski, a własny transport nie wchodzi w grę. Co robić? Dziś już wiem!

Zaufaj specjalistom…

Jeśli borykasz się z nadaniem dużej przesyłki, koniecznie skorzystaj z platformy Gielda.furgonetka.pl, która umożliwia transport dużych, nietypowych przesyłek. Nieważne, co chcesz nadać, czy to będą antyczne meble z delikatnymi witrażami, czy fortepian, duży gabarytowo sprzęt AGD, motocykl, części samochodowe czy nawet same auto, Furgonetka Giełda podoła Twojemu zleceniu. Nawet najbardziej nietypowe przesyłki nie stanowią problemu.

Czeka Cię przeprowadzka? Nic prostszego. Teraz nie musisz martwić się o to, jakim cudem zniesiesz ciężką szafę czy kto wniesie Ci Twoje meble do nowego mieszkania. Zlecają transport możesz wybrać opcję z pomocą we wniesieniu lub zniesieniu przesyłek. Istnieje także możliwość uzyskania pomocy w pakowaniu i zabezpieczaniu przesyłki. To rewelacyjne rozwiązanie dla samotnych kobiet lub tych, których mężowie czy partnerzy nie mogą być obecni w czasie przeprowadzki.

Jak to wszystko działa?

Osoba, która poszukuje transportu dla swojej przesyłki musi założyć konto i dodać swoje ogłoszenie. Jest to całkowicie bezpłatna usługa. Dodając zlecenie transportu użytkownik ma do wyboru kilka kategorii, do której przyporządkuje swoją przesyłkę. Możesz zlecić transport przesyłek z następujących kategorii: meble, ładunki, maszyny i sprzęty, samochody, motocykle, inne pojazdy (np. łodzie) oraz pozostałe, a także zlecić przeprowadzkę. Po wybraniu kategorii należy opisać wymiary paczki, określić jej wagę oraz ilość. Można dodać zdjęcia, określić czy chcemy Fakturę VAT, czy potrzebujemy pomocy w załadunku/rozładunku, we wniesieniu lub zniesieniu, a w przypadku przeprowadzki także pomocy w pakowaniu i zabezpieczeniu paczki. Możesz dodać także dodatkowe informacje, na przykład to, że przesyłka jest delikatna jak Twój 100-letni kredens lub że jest nią żywe zwierzę. Następnie ustalasz miejsce odbioru przesyłki i jej dostawy, a także budżet, jakim dysponujesz.

Kiedy dodasz zlecenie, ukaże się ono przewoźnikom, którzy są zarejestrowani w serwie. Aktualnie serwis zrzesza ponad 4000 firm transportowych, którzy konkurują o Twoje zlecenie licytując się o nie (dla Ciebie oznacza to oszczędność aż do 60% na każdym transporcie). Każda firma transportowa jest zweryfikowana, aby w pełni zagwarantować Ci bezpieczne przesyłki. Przewoźnicy zainteresowani podjęciem się Twojego zlecenia złożą Ci ofertę, a Ty wybierasz najkorzystniejszą dla Ciebie. I gotowe! Proste, prawda?

Dodatkowo masz możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej, dzięki czemu możesz nadać swoją przesyłkę praktycznie zawsze, wystarczy, że masz telefon pod ręką. Nie musisz już rezygnować z super okazji tylko dlatego, że sklep nie zapewnia własnego transportu oraz kupować rzeczy od indywidualnych osób po przez portale ogłoszeniowe, nie martwiąc się o to, jak je dowieziesz do domu. Poza tym możesz wysyłać swoje paczki nie tylko na terenie Polski, ale także poza granice naszego państwa. A może jesteś właśnie w Londynie i chciałabyś przesłać coś dużego do swojej ojczyzny? Sprawdź sama, jakie to proste.

 

 

Artykuł powstał w ramach współpracy z platformą Gielda.furgonetka.pl