Rzeczywistość mamy,  Strona Główna

Kazooloo – idealna gra na jesienne i zimowe dni + KONKURS!

Za oknem przepiękne słońce, dzieci nie mogą wysiedzieć w domu i bardzo dobrze, bo niedługo nastaną szarobure dni i długie jesienne i zimowe wieczory. Gdy za oknem hula wiatr, leje ciągle deszcz lub sypie śnieg, dzieci często nudzą się w domu. Mam dla Was super propozycje na aktywne spędzenie czasu całą rodziną. Kazooloo – idealna gra, która przypadnie do gustu dzieciom, a przy okazji zafunduje im porządną dawkę ruchu!

Kazooloo – połączenie nowej technologi z tradycją!

Wyobraź sobie, że internet znikł wraz ze wszystkimi technologiami, które nas na co dzień otaczają. Nie ma internetu, telewizji, telefonów komórkowych, komputerów, tabletów oraz innych technologicznych rozwiązań… Jesteś sobie w stanie to wyobrazić? Ja częściowo tak, jednak nasze dzieci, dla których internet i otaczająca nas technologia jest rzeczą naturalną, nie są w stanie wyobrazić sobie innego życia. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że dzieci ciągnie do tabletu czy komputera. Czasem trzeba więc iść na kompromis.

Tyle się mówi o szkodliwym wpływie tabletów, telefonów czy komputerów na rozwój i zdrowie dzieci, ale też nie można dziecku całkowicie zabronić dostępu do technologii. Jednym z głównych zagrożeń płynącym z używania przez dzieci telefonów, tabletów, komputerów czy konsol do grania, są wady postawy. Dzieci często spędzają kilka godzin w złej pozycji. Dlatego mam dla Was idealne rozwiązanie – Kazooloo.

Kazooloo to gra, która łączy wirtualną rzeczywistość z tradycyjnym ruchem. W Kazooloo można grać wszędzie, także na świeżym powietrzu. Gracz musi się ruszać – biegać, skakać, robić uniki – inaczej przegra. To zdecydowanie wyróżnia ją na tle innych gier na telefon czy tablet. W Kazooloo może grać cała rodzina.

Smoki czy roboty?

Kazooloo proponuje nam dwie wersje gry: „Pokonaj smoka – Vortex” i „Pokonaj robota – DMX”. Każdy z pewnością wybierze coś dla siebie. Wersja DMX posiada funkcję Multiplayer, która pozwala grać nawet trzem osobom w jednej drużynie (wszyscy gracze muszą być podłączeni do tej samej sieci internetowej), co szczególnie przypadło do gustu mojej córeczce. Dzięki grze zespołowej, łatwiej osiągnąć wspólny cel. Syn, fan wszelkich smoków, woli samodzielne potyczki.

Kazooloo Pokonaj Smoka:

Kazooloo Pokonaj robota:

Zobacz, jak wyglądają nasze potyczki:

Kazooloo

Grę zakupicie u GONZO TOYS – jedynego dystrybutora gry na polskim ryku lub możecie ją wygrać u nas w Konkursie na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!

Artykuł powstał w ramach współpracy z Gonzo Toys